Пупочная грыжа

Comments (5)

  1. Добрый день. У моей дочери (9 лет) небольшая надпупочная грыжа, она у нее с рождения. Ее не видно и она никак не выделяется. Педиатр посоветовала обратится к хирургу и удалить. Подскажите, можно ли к Вам прийти на консультацию, и какая стоимость консультации и операции?

    • Здравствуйте Татьяна, вы можете прийти на консультацию она бесплатна, мы точно определим тип грыжи, и посоветуем какая операция оптимально подойдет девочке, но к сожалению мы не оперируем детей так как у нас взрослый хирургический диспансер.

  2. Доброго дня! В моєї мами пупкова грижа дуже великих розмірів. В неї вона швидше всього виникла після родів. Грижа в неї уже понад 20 років. На операцію йти відмовляється. Скажіть будь-ласка, які можуть бути ускладнення після проведення операції в такому випадку.

    • Защемлення грижі основне ускладнення якого слід боятись! Защемлення веде до швидкого змертвіння кишки з летальним закінченням випадку при несвоєчасній хірургічній допомозі.

  3. Наталя Дмитрук - Ответить

    Доброго дня. Мені 45 років. Виявила у себе над пупком ґулю з невелике куряче яйце. Поки що не випирає назовню так, як на картинці. Зовнішніх змін шкіри також немає. Дуже переживаю. Місяць назад я почала гормональне лікування (внутрівагінальне лікування капсулами прогестерону) у звязку з фіброміомою(6см). З початком цього лікування значно підвищилася наявність газів у животі… Також набрала 4 кілограми — саме у ділянці живота значно погладшала.Чи може бути повязане виникнення цієі ґулі(ймовірно-грижі) з таким лікуванням?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 

Наши филиалы Позвонить Спросить хирурга