О нас

Уважаемые посетители на странице «О себе» в сжатой форме представлена информация о хирургах которые проводят консультации. Напоминаю, что вы можете получить консультацию хирурга по телефону или оставив вопрос на сайте, внизу страницы или нажав вкладку «задать вопрос хирургу» . Просьба оставлять отзывы и комментарии по сайту, а также пожелания освещение новых тем.

Comments (4)

    • Це залежить від виду анестетика та ступення підготовки до обстеження! В наших установах при проведені колоноскорії під наркозом проводиться широке лабораторне та інструментальне обстеження (як для операції) плюс госпіталізація на один день! Тож якщо ви бажаєте самостійно себе забезпечити необхідними медикаментами та предметами гігієни вартість складе близько двох тисяч гривень.

  1. Скажіть будь ласка скільки триває лікарняна відпустка після видалення камінців лазером у жовчному міхурі? І скільки часу не можна піднімати важкого?

    • Лист непрацездатності може бути до місяця при особливих обставинах може бути подовжений по рішенню медико-санітарної експертної комісії. Підіймати важке при лапароскопічній холецистектомії можна вже на 7-10 денью

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 

Наши филиалы Позвонить Спросить хирурга