Про себе

Шановні відвідувачі на сторінці “Про себе” в стислій формі подано інформацію про хірургів, які проводять консультації. Нагадую, що попередня інтерактивна консультація хірурга  може бути отримана в телефонному режимі або залишивши запитання на сайті, внизу сторінки або натиснувши вкладку “задати питання хірургу”. Прохання залишати коментарі та відгуки щодо сайту, а також побажання висвітлення нових тем.

 

 

 

Коментарів (4)

    • Це залежить від виду анестетика та ступення підготовки до обстеження! В наших установах при проведені колоноскорії під наркозом проводиться широке лабораторне та інструментальне обстеження (як для операції) плюс госпіталізація на один день! Тож якщо ви бажаєте самостійно себе забезпечити необхідними медикаментами та предметами гігієни вартість складе близько двох тисяч гривень.

  1. Скажіть будь ласка скільки триває лікарняна відпустка після видалення камінців лазером у жовчному міхурі? І скільки часу не можна піднімати важкого?

    • Лист непрацездатності може бути до місяця при особливих обставинах може бути подовжений по рішенню медико-санітарної експертної комісії. Підіймати важке при лапароскопічній холецистектомії можна вже на 7-10 денью

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

У вас є питання?

Отримати детальну інформацію про послуги і ціни і записатися на прийом ви можете цілодобово за телефонами 095-33-65-474 та 068-040-999-7

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом