хірург, проктолог, ендоскопіст

к.мед. н. Рейті Андріан Остапович

Сайт присвячений питанням хірургії та проктології розпочав роботу в 2013 р., в зв’язку з зростаючою потребою пацієнтів в консультації висококваліфікованих лікарів. Пересічній людині важко зорієнтуватись в сухих лаконічних фразах лікарів щодо їхнього стану чи хвороби, або в інформації представленої в інтернеті тому ми взяли на себе функцію медичного супроводу пацієнта. Наша онлайн клініка допомагає пацієнту за 1-2 дні знайти найкращого спеціаліста, знайти  лікарню де краще за все проводять потрібні діагностичні процедури або оперативне лікування, також ми ведемо пацієнтів і після оперативного лікування. На початку нашої кар’єри основною нашою аудиторією були  жителі Київської обл., однак за роки праці ми поширили географію своїх пацієнтів. Ми консультуємо та оперуємо в хірургічних та проктологічних стаціонарах міської клінічної лікарні №15, міської клінічної лікарні №8, міської клінічної лікарні № 3, залізничної лікарні № 1, Оболонській центральній районній поліклініці, поліклініці №5 (НИВКИ).  На сайті онлайн клініки віртуальної хірургії користувач може цілодобово отримати консультації або самостійно знайти детальну інформацію такі захворювання органів травлення, стінок черевної порожнини, та інших органів і систем. Роз’яснено прояви хірургічних та проктологічних захворювань, що найбільш часто зустрічаються, дано пояснення складних лікарських термінів, висвітлено сучасні методи хірургічного лікування. Дано відповіді на найбільш часто виникаючі питання, описано режим дня та харчування в залежності від перенесеної операції або хвороби.

В кінці кожної сторінки можна та необхідно залишати коментарі та запитання ! ! !

Автор буде щиро вдячний за виявлені помилки ! ! !

Comments (2)

  1. Здравствуйте. Подскажите пожалуйста,где можно сделать ректально УЗИ,чтобы хороший специалист на современном аппарате посмотрел сигмовидную и прямую кишки. С уважением. Наталия

    • Здравствуйте Наталия! Ректальное УЗИ можете сделать у нас, исследование выполняет не просто УЗИ специалист, а доктор который длительное время работал хирургом проктологом и владеет большими знаниями по сравнению с большинством специалистов данной области в Украине. Теперь что касается трансректального УЗИ, оно не предназначено для осмотра сигмовидной кишки и даже большей части прямой кишки. Это исследование предназначено исключительно для анального канала. То о чем вы говорите можно сделать при помощи эндоУЗИ (датчик встроенный в колоноскоп) но для этого должны быть четкие показания – наличие какого то образования (полип, язва, рак), так как без этого информативность УЗИ будет равна нулю, а длительность исследования дойдет до сутки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

Наші філії Подзвонити Спитати хірурга