Коли все ж потрібно оперувати геморой?

Геморой оперативне лікування

Коли потрібно оперувати геморой?

Геморой захворювання прямої кишки, що проявляється дискомфортом, болем, кровотечами, випинанням шишок.

Чи можна від геморою померти – так якщо є важкі захворювання печінки – цироз або порушення згортання крові, тоді навіть незначна кровотеча може привести до летального результату, у всіх інших випадках геморой не складає небезпеки для життя.

Коли треба видаляти геморой?

Я рекомендую видаляти геморой

– Людям похилого віку, так як він часто маскує рак. Кровотеча виділення слизу з ануса біль, запори люди асоціюють з гемороєм починають самостійно застосовувати  заходи по його усуненню. Зазвичай виходячи з моєї практики самолікування триває 3-9 міс.  І тільки після цього не бачачи результатів лікування пацієнти звертаються до проктолога. Частота виявлення рак у мене на прийомі 2%. Начебто цифра не велика, але якщо перевести в абсолютні цифри, то це кожен 50-й, що звернувся!

Нижче наведена статистика національного ракового реєстру

Показники захворюваності на рак товстої кишки

Які ризики захворіти на рак?

Також я рекомендую видалення геморою 3-4 ступеня молодим жінкам, дітородного віку. Чому ? Тому, що при вагітності це питання обов’язково  повстане у найважчі – останні місяці вагітності і буде створювати дуже великі додаткові проблеми. Виходить ситуація коли і медикаменти не особливо бажано приписувати і операцію не зробиш, а робити щось треба!

Третій контингент хворих, що потребують операції – хворі, які безуспішно пройшли кілька курсів медикаментозного лікування геморою, піддалися малоінвазивним методам лікування – латексне лігування геморою, кріодеструкція, THD, лазерне лікування.

Яку оперативну методику використовуємо ми?

Ми володіємо всіма описаними в доступній літературі техніками оперативного лікування, але перевагу даємо операції Уайд Хеда з пластикою ануса. Це найрадикальніша на сьогоднішній день операція, яка гарантує відсутність рецидиву.

Чи боляче це?

Сама операція безболісна! Тривалість перебування в стаціонарі 2-3 добу. Хворого підіймаємо на ноги в той же день. Тільки в перші 2 доби використовується ін’єкційне знеболення, далі 5 діб використовуються таблетовані знеболювальні препарати.

У вас є питання?

Отримати детальну інформацію про послуги і ціни і записатися на прийом ви можете цілодобово за телефонами 095-33-65-474 та 068-040-999-7

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом