Центр хірургії та проктології

Консультації проводяться за такими адресами:

ЦЕНТРАЛЬНА ЗАЛІЗНИЧНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 1


Переглянути більшу мапу

м.Університет вул. Михайла Коцюбинського 8а, 3 поверх, хірургічне відділення (попередній запис по телефону).

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1


Переглянути більшу мапу

м. Лукянівська, вул. Багговутівська 1, хірургічний корпус №1, 6 поверх, кабінет доцента, лікар к. мед. н. – Рейті Андріан Остапович – видалення геморрою, гриж, жовчного міхура, пухлин. Прийом з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 14.00

Comments (11)

 1. Чи можна вилікувати хронічний панкреатит стовбуровими клітинами?
  Хворію 4 роки, постійні болі в лівому підребер’ї, кожного місяця капають контрікал 20-30 тис.
  Чи можна до вас приїхати?Дуже прошу допоможіть!!

  • Стовбурові клітини ми використовуємо при при панкреонекрозах (омертвінні підшлункової залози) та важких гострих панреатитах. В будь якому разі приїдьте на консультацію, так як в Вас не типова картина для хронічного панкреатиту.

 2. Чи потрібне хірургічне втручання якщо поставили діагноз: УЗ-ознаки аутоімунного тиреоїдиту з вузлоутворенням. Вузол правої частки?

  • Для остаточного вирішення питання про оперативне лікування, необхідно додати дані лабораторних показників (наскільки змінились рівні гормонів), необхідно вказати обєм залози. Проблема в тому, що автоімунний тироїдит в 8 разів частіше поєднаний з раком щитоподібної залози ніж інші захворювання залози. Тому Ви маєте приділити цій проблемі максимум уваги.
   PS. В 80% автоімунний тироїдит не потребеє оперативного лікування

 3. Доброго дня! В моєї матері кістома яєчника, чи можна робити лапароскопічну операцію коли вона вже перенесла, декілька років назад, дві операції по видаленню маткових труб (позаматкова вагітність)???
  Дякую!!

  • Слід зазначити, що кіста та кістома два різних захворювань. В випадку кістоми слід дотримуватись всіх онкопринципів (впливае на обєм та тривалість операції). Виконання лапароскопічного видалення утвору можливе. Все залежить від рівня майстерності хірурга.

 4. Добрий день у мого Тата рак товстої кишки уже 15 рокив э можливiстъ його врятувати вiн iще працює тепер. Дякую

  • Швидше за все Василь діагноз рак товстої кишки є помилковим! Вишліть будь ласка гістологічне заключення!

 5. Делаете ли вы операции по удалению Гигромы на кисти.
  И если да, сколько будет примерная стоимость.

  • Здравствуйте Александр, да мы делаем операции по поводу гигром, стоимость операции зависит от многих факторов болезни (локализация, наличия рецидивов, наличие операций, аллергии, сопутствующих заболеваний, гепатита и т.д.) что ведет к предопределению выбора материалов которые будут использованы при операции (шовный материал, лазер, лонгеты, медикаменты, обезболивание, перевязочный материал). В среднем расход составляет 2-6 тис. Приходите на бесплатную консультацию и мы сможем более точно ответить на Ваши вопросы.

 6. Здравствуйте! Скажите пожалуйста сколько стоит у Вас сделать колоноскопию, с наркозом и без и что для этого надо? Спасибо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

Наші філії Подзвонити Спитати хірурга