Геморой прояви

геморой зовнішній

геморой – зовнішні гемороїдальні вузли.

ГЕМОРОЙ –  найпоширеніше захворювання прямої кишки, з яким протягом життя стикається 8 з 10 людей.

 Геморой причини виникнення

Гемороїдальний вузлик це клубок судин покритий слизовою оболонкою прямої кишки. Гемороїдальні вузли в нормі незначно вибухають в просвіт прямої кишки і можуть змінювати свій розмір.  Основна причина геморою запор. Під час запору тверді калові маси травмують вузли викликаючи запальну реакцію, що власне і є гемороєм. Ще однією причиною виникнення геморою є  надмірне підвищення тиску в черевній порожнині під час дефекації, що призводить до порушення кровотоку в судинах живота та тазу, а це веде за собою набряк стінки гемороїдального вузла та виникнення схильності до підвищеної ранимості. Отже вузол набрякає і травмується при запорах. До інших причин виникнення геморою слід віднести: алкоголь, важку фізичну працю, їжу рясно приправлену спеціями, генетичну схильність.

Прояви або симптоми геморою

 Проявами геморою є: кровотеча після дефекації (краплі крові після виходу калових мас, або кров на серветці), випадіння м’яких еластичних рожевих вузликів після дефекації, свербіж анальної ділянки, біль або дискомфорт. Сильний біль зазвичай виникає, при тромбозі гемороїдальних судин. Тромб перекриває кровотік в судинах, що веде до виражених запальних явищ аж до відмирання стінки кишки, цей стан відомий в медичних колах як «аноректальний тромбоз» або гострий геморой. Такий вузол має щільну консистенції, темно синього кольору, розмірами від 0,5 до 3 см.

Геморой альтернативне лікування ?

Для попередження виникнення геморою необхідно уникати надмірних фізичних навантажень та запорів. Харчування їжею багатою клітковиною та використанням послаблювальних засобів допоможе попередити виникнення захворювання.Знаючи, що геморой це фактично судинне захворювання легко зрозуміти чому більшість препаратів направлена на покращення кровотоку. Інші ж володіють протизапальними властивостями та компонентами, що зміцнюють стінку кишки.

Геморой хірургічне лікування

геморой лікування без операції

геморой лікування без операції

 Є багато способів лікування геморою кільцювання, термічне або лазерне руйнування вузлів, оперативні метод. Внутрішній геморой можна лікувати за допомогою кільцювання. Це робиться шляхом перев’язування основи гемороїдального вузлика гумовим кільцем. Як правило, ця процедура безболісна. Мінусом є неможливість застосування методу для всіх форм геморою та багатоетапне лікування. Під час даного  лікування протягом одного сеансу перев’язуються 2-а вузли (зазвичай їх 3), третій видаляють через 2-3 тижні під час повторного сеансу.

Великий зовнішній чи внутрішній геморой найкраще лікувати хірургічним шляхом. Гемороїдальні вузли вирізаються, а на їх місце зводять здорову стінку кишки. Рана зашивається шви розсмоктуються. Оперативний метод єдиний який гарантує відсутність рецидиву геморою – повернення захворювання. Геморой

Геморой ризики і ускладнення

   Операція по видаленню геморою (видалення гемороїдальних вузлів) вважається безпечною. Однак є, кілька можливих ризиків і ускладнень.

Ризики, пов’язані з анестезією, включають, але не обмежуючись цим: інсульт, пневмонія і тромбоз судин нижніх кінцівок.
Тромбоз судин нижніх кінцівок зазвичай проявляється через кілька днів після операції. Його прояви опухання і больові відчуття в нижніх кінцівках. Небезпека цих згустків крові (тромбів) відрив і потрапляння їх по судинному руслі з ніг і в легені, де вони спричинять задишку, біль у грудях, і можливо, навіть смерть. Тому вкрай важливо, щоб ваші лікарі знали, якщо будь-який з цих симптомів виник.  Найефективніший метод попередження даного ускладнення є рання активація (підйом з ліжка) після операції. Геморой.

Геморой ризики пов’язані з будь-яким типом хірургічного втручання:

1)Нагноєння рани.

2)Кровотеча, під час або після операції, що може потребувати для її зупинки повторної операції.

Геморой – ризики та ускладнення, безпосередньо пов’язані з цією операцією (незважаючи на їх рідкісність, тим не менш, важливо знати про них):

-Дуже рідко, може виникати стриктура ануса – звуження та жорсткість стінок, що спричиняє больове відчуття при дефекації.

-Також після операції можуть виникнути деякі проблеми з утриманням калу проте це ускладнення тимчасове і Ваш стан швидко покращиться. Геморой

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
Адреса Подзвонити Спитати хірурга